Above & Beyond (4 місце у Dj MAG) — 2009

Просмотров: 330

Група була створена влітку 1999 року і включала як тоді, так і зараз, двох учаcників : Джон Грант і Пааво Сілджамакі. Спочатку хлопці ,так би мовити, ховалися під проектним ім\’ям Anjunabeats(Анджан Бітс).Група була створена влітку 1999 року і включала як тоді, так і зараз, двох учаcників : Джон Грант і Пааво Сілджамакі. Спочатку хлопці ,так би мовити, ховалися під проектним ім\’ям Anjunabeats(Анджан Бітс).
Перший LP мав величезний успіх, і отримав багато позитивних відгуків від ді-джеїв рангу Пола Оакенфолда і Пола ван Дайка. Після вдалого дебюту Джон і Пааво об\’єднуються ще з одним продюсером Тоні Макгуінессом, свої наступні творіння випускають вже як Above & Beyond.
2001 видався дуже вдалим для трьох Dance справ майстрів — вони реміксують \»Daytime\» від 4 Strings, який і підштовхнув Above & Beyond до переміксовки вокального трансу.
У 2003 році світова Dance індустрія приймає ще більше творчих продуктів Тоні, Пааво і Джона, включаючи їх новий проект Oceanlab. Паралельно Above & Beyond грали свої DJ сети в Японії, в культовому Ministry Of Sound, на Голландському IDT Radio,та в інших храмах танцю.
Це зробило Джона і Пааво дуже популярними ді-джеями у Великобританії, Ірландії і Японії,внаслідок чого — пропозиції про виступи, реміксові роботи, та по всякого роду співпраці,почали сипатися на хлопців з усіх боків!

Категория: Мероприятия.