Alex Gaudino (Алекс Гаудино)

Просмотров: 587

Свою кар\’єру ді-джея і продюсера італієць Alex Gaudino (Алекс Гаудіно) розпочав у 1998 році. Удвох, з Жакомо Майоліне, господарем Time Records, вони створили лейбл Rise Records.Свою кар\’єру ді-джея і продюсера італієць Alex Gaudino (Алекс Гаудіно) розпочав у 1998 році. Удвох, з Жакомо Майоліне, господарем Time Records, вони створили лейбл Rise Records. Задумка була дуже вдалою і вже через рік сповна виправдала свою назву. Треки The Tamperer, Black Legend і Роббі Рівьери, випущені в цей час, принесли Rise Records популярність по всій Європі. Причому сам Alex Gaudino на церемонії European Music Awards, що проходила в Лондоні, був номінований титулом Best European A&R.

Безпосередньо студійну і продюсерську роботу Алекс Гаудіно починає в 2003 році, активно виступаючи на різних вечірках по всьому світу і співпрацюючи з лейблами Ministry Of Sound і Hed Kandi. Його успіхи — успіх проекту Supacupa & Sambatucada і номінація премією Musica & Dischi в категорії «Кращий трек року» і його варіанту Little Love, який потім був випущений на відомому лейблі Positiva. Останній в результаті і заробив особисте сприяння Піта Тонга(відомий ді-джей і продюсер),та популярність ( по частим появам і згадуванням ) * DJ Magazine *

І ось, в березні 2007 року, стався справжній тріумф записаного разом з популярною Crystal «Gypsy Woman» Waters трека Destination Calabria. Колись, ще в 2003 , варіант цієї композиції був відомий під назвою Destination Unknow, але лише пізніше з подачі Alex Gaudino отримав нове життя, буквально «розірвавши» всі танцполи світу.

Неймовірно популярна композиція Destination Calabria стала не менш знаменита, ніж відомі хіти The World Is Mine — David Guetta і Love Genetation Боб Синклера. Відверто кажучи, почесне звання «Головного літнього хіта 2007-го» цей трек відвоював з честю.

Категория: Мероприятия.