Alex M.O.R.P.H.

Просмотров: 231

Алекс Морф є тим транс ді-джеєм і продюсером, чиї сети завжди повні енергії і приймаються \»на ура\» клабберами з усіх куточків земної кулі, а треки і ремікси постійно світяться в плей-листах багатьох лідерів сучасної електронної музики. Що вже говорити про співпрацю з Вуді ван Ейденом — їх творчий тандем по праву вважається одним з кращих в електроній танцювальній музиці!Алекс Морф є тим транс ді-джеєм і продюсером, чиї сети завжди повні енергії і приймаються \»на ура\» клабберами з усіх куточків земної кулі, а треки і ремікси постійно світяться в плей-листах багатьох лідерів сучасної електронної музики. Що вже говорити про співпрацю з Вуді ван Ейденом — їх творчий тандем по праву вважається одним з кращих в електроній танцювальній музиці!
Захоплюватися музикою він почав у ранньому дитинстві. У той час як більшість його однолітків слухали поп-музику, якою були наповнені всі музичні канали, Алекс вникав в такі стилі як detroit techno, acid, chicago house і інші напрямки електронної музики. Одного разу у нього з\’явилася чудова можливість відіграти кілька композицій під час всесвітньо відомого Love Parade.
Пропозиції буквально сипалися на нього, але Алекс вирішив зупинитися на деякий час, якого б йому вистачило, щоб знайти свою нішу в музиці, і через два роки знайшов те, що шукав. Це був його унікальний, неповторний стиль — так званий \»morphsound\».
Далі в його ді-джейській кар\’єрі було ще більше — неперевершені сети перед багатотисячними арміями фанів електронних звуків на фестивалях Mysteryland і Trance Energy. Трохи пізніше свій виступ на Trance Energy Алекс назве самим захоплюючим моментом у його житті — і в той час він вже чітко розумів, що вибрав правильний шлях.
За свою кар\’єру транс-продюсера Алекс Морф написав багато чудових композицій, що виділяються серед загальної маси своїм неповторним звучанням. Його треки \»Flaming Clouds\», \»Unification\» і \»New Harvest\», також як і спільні роботи \»Heavenly\» (з Вуді), \»Live Less Ordinary\» (з Rank 1) або \»Shift\» (c Mike Koglin), надовго залишаться в серцях багатьох клаберів і прихильників, як його творчості, так і транс-музики в цілому.

Категория: Мероприятия.