Стиль House

Просмотров: 167

Сьогодні дуже багато хто вважає за краще слухати і танцювати саме під нього. Звичайно, назвати новим і таким, що не прижився, цей стиль не можна. House почав зароджуватися ще в далекому 1983 році в Нью-Йорку, і трохи пізніше в Чікаго. У епоху неподільного владарювання Disco, цей стиль був вельми химерним і, безумовно, ультрамодним у вельми вузьких прогресивних кругах.

Сьогодні дуже багато хто вважає за краще слухати і танцювати саме під нього. Звичайно, назвати новим і таким, що не прижився, цей стиль не можна. House почав зароджуватися ще в далекому 1983 році в Нью-Йорку, і трохи пізніше в Чікаго. У епоху неподільного владарювання Disco, цей стиль був вельми химерним і, безумовно, ультрамодним у вельми вузьких прогресивних кругах. Спочатку його не могли прийняти, його розуміли тільки наймодніші \»товариші\». Але пізніше люди відчули його вибуховість на танцювальних майданчика, а багато Dj\’їв в усьому світі полюбили його. Перші звуки House народ почув в одному клубі під назвою \»Warehouse\», звідки і пішла сьогоднішня його назва. House має достатньо стандартний танцювальний ритм і темп — близько 130 ударів у хвилину. У ньому використовуються електронні синтезаторні звуки. Найчастіше – це короткі мелодії, які дуже легко запам’ятовуються. Соло в House, хоч і коротке, але є майже обов\’язковим.

Electro House — це суміш двох стилів Electro і House. На початку 80-х років виникає новий альтернативний стиль музики — Electro. Не дивлячись на великий успіх, стиль був швидко витіснений в середині 80-х років з появою Hip Hop руху, побудованого швидше на семплах, аніж на лінії синтезатора. Проте, багато Techno і Dance музикантів продовжували повертатися до такого звуку, а повномасштабне відродження Electro відбулося в Детройті і Великобританії в середині 90-х років.

Прогресив — це різновид хауса. Повна назва — Progressive House. З\’явилася ця музика останніми роками. Характеризується наявністю симпатичної заводної мелодії і стабільним бітом в 120 — 130 bpm. Чому прогресивний — не знає ніхто, просто так один з музичних журналів спробував виділити це звучання. Ймовірно прогресивність полягає в поверненні до традицій стабільного біта і мелодійності хауса. Як би там не було прогресив сьогодні напевно найпопулярніший у нас на танцполі стиль, втім і найбільш комерційний. Прогресив — стиль більшості танцювальних проектів популярних європейських виконавців — Quicksilver, Sash, Red5, Brooklyn Bounce та ін. Особливо можна виділити італійське трактування прогресивності — так званий Dream House, він же Dream Trance/середземноморський Прогрессив /mediterranean Progressive/, представлений Gigi D\’agostino, Robert Miles і ін.

Категория: Мероприятия.