Стиль Chill House

Просмотров: 200

Chill House чимось нагадує Chill Out, але в той же час у нього ритмічніше звучання, ще більш схильне до танців. Цей стиль прийшов на заміну Lo-fi, що домінував впродовж кінця 80-х і початку 90-х, а остаточно сформувався і закріпився в електронній культурі до кінця 90-х.

Chill House чимось нагадує Chill Out, але в той же час у нього ритмічніше звучання, ще більш схильне до танців. Цей стиль прийшов на заміну Lo-fi, що домінував впродовж кінця 80-х і початку 90-х, а остаточно сформувався і закріпився в електронній культурі до кінця 90-х. До того ж Chill House можна характеризувати як якусь суміш Chill Out’а і Deep House, за наявності Latino і вокалу, при чому останні (Latino і вокал) тут присутні як доповнення, додаючи Chill House більш класичне звучання і знижуючи його мінімалістічность.

Chill House рідко перевищує відмітку в 125 BPM, знаходячись в загальному інтервалі 110-125 BPM. Цей різновид хауса в основному підходить людям душевним і спокійного характеру. Ця музика здатна розчинити в собі людську втому і повсякденні проблеми, додає привід для роздумів, тобто дає відпочити більше не у фізичному плані, а в моральному.

Chill House підходить як для простого прослуховування, так і для танців. Музика такого типу досить часто зустрічається в різних клубах-кафе, там де збирається публіка, що ховається від повсякденної суєти і шуму. Самим “продвинутим” місцем такого роду є Cafe Del Mar, клуб розташований на набережній затоці Calo des Moro (Ibiza). До виконавців музики Chill House можна віднести цілу групу музикантів, найвідомішими з яких є Ben Watt, Pete Moss, Joey Negro & The Sunburst Band, Vincenzo та інші. Цей стиль досить легкий для сприйняття в порівнянні з Deep House, Minimal Techno і навіть тим же Chill Out. Класичними прикладами стилю Chill House є такі відомі композиції як “Future Of The Future” і “Missing” (у виконанні Everything But The Girl), “Been So Long” (Kim English), “Musica” (Ben Watt).

Категория: Мероприятия.