Стиль Jungle

Просмотров: 323

Витоки Jungle, якщо не заглиблюватися в нетрі взаємних впливів і стильових трансформацій, лежать у Великобританії. Неофіційно цей стиль зародився в 1989 році і еволюціонував з 1990 по 1992 рік. Серйозним і цілком самостійним стилем Jungle почали вважати лише в 1995 році, коли записи таких музикантів, як 4 Hero, Goldie і A GUY CALLED GERALD побачили світло.

Витоки Jungle, якщо не заглиблюватися в нетрі взаємних впливів і стильових трансформацій, лежать у Великобританії. Неофіційно цей стиль зародився в 1989 році і еволюціонував з 1990 по 1992 рік. Серйозним і цілком самостійним стилем Jungle почали вважати лише в 1995 році, коли записи таких музикантів, як 4 Hero, Goldie і A GUY CALLED GERALD побачили світло. Саме в цей час намітилися відмінності між танцювальним Jungleом і Jungleом \»для прослуховування\». Стилістично Jungle народився з ритм-структури, іноді використовуваною в Hardcore Techno і явив собою високошвидкісні збиті ритми з повільною басовою лінією. Швидкість ритм-трека в традиційному Jungleе варіюється від 140 до 170 bpm (ударів в хвилину), басова лінія (найчастіше) удвічі повільніша. У Jungleовому ритмі синкопа, як правило, доводиться на третю чверть. Басова лінія або рівна і достатньо експресивна, або з енергійним прокачуванням, що теж синкопує.

a) Ragga Jungle — історично перша форма Jungle-музики. Типовим прикладом даного підстилю є композиції Original Nuttah, створена UK Apachi і Shy FX.

b) Drum and Bass/intelligence. Уявіть собі рвану басову лінію при 80 ударів в хвилину, велику кількість різних барабанів із швидкістю 160 ударів, що розслабляють, і по-справжньому красиві мелодії… Втім, це складно представити, це потрібно слухати. LTJ Bukem, Omni Trio, Intense — ці люди зробили багато для розвитку даного стилю і є яскравими його представниками.

c) Techstep/dark — характерний своїми жорсткими семплами, нечисленністю ударних інструментів, темними, важкими і містичними мелодіями. Ці стилі трохи схожі, тільки Techstep досить примітивний і одноманітний, але дає можливість зрозуміти, що є ламаний ритм в чистому вигляді, тоді як dark наповнений ріжучим слух грубим dark-sound\’ом.

d) Hardstep — сильний упор робиться на ритм, використовуються дуже важкі і жорсткі басові і драм-семпли. Абсолютно божевільний ритм, іноді некpасивий, досить слабо буває представлена мелодія — в сукупності дані компоненти роблять хаpдстеп складним для прослуховування.

e) Jazz-step/artcore — сильно нагадує Intelligence. Рясно присутні узяті з джазу засемпловані інструменти (часто використовуються семпли саксофона, фортепіано).

f) Experimental Jungle. Деякі композиції складно на все 100% віднести до якого-небудь стилю, і тоді їх зараховують до категорії Experimental Jungle, або просто Jungle.

 

Категория: Мероприятия.