Стиль Drum\’n\’Bass

Просмотров: 191

Дехто вважає, що істотної відмінності між термінами «драм-н-бас» і «джангл» немає. Деякі називають джанглом старі записи першої половини 90-х років, а драм-н-басом вважають істотно еволюціонуючий джангл з новими пост-текстепними елементами. Інші скорочено використовують термін джангл для позначення рагга-джангла — характерного піджанру джангл музики.

Дехто вважає, що істотної відмінності між термінами «драм-н-бас» і «джангл» немає. Деякі називають джанглом старі записи першої половини 90-х років, а драм-н-басом вважають істотно еволюціонуючий джангл з новими пост-текстепними елементами. Інші скорочено використовують термін джангл для позначення рагга-джангла — характерного піджанру джангл музики. У США використовують об\’єднаний термін «Jungle Drum and Bass» (JDB), який не набув поширення за межами цієї країни. Можливо, найпопулярніша точка зору полягає в тому, що обидва терміни синонімічні і взаємозамінні, що джангл — це драм-енд-бас, а драм-енд-бас — це джангл. Хоча щодо цієї точки зору і до цього дня ведуться спори.

Hазва стилю говорить сама за себе. Спочатку це саме так і було, рвана басова лінія на 80 ударів в хвилину і велика кількість різних барабанів із швидкістю 160 ударів. Більше нічого. За рахунок ритму цю музику можна сприймати як танцювальну, за рахунок більш повільної басової лінії її можна сприймати як розслабляючу музику. Врешті-решт поступово до цього почали додаватися красиві мелодії, що розслабляють по-справжньому…

Існують три елементи, що більш-менш точно характеризують стиль Drum\’n\’bass (D\’N\’B). Перше — характерні синтезаторні звуки, якими також рясніє Artcore і Intelligent Jungle. Ці звуки чимось схожі на звучання скрипки, але з невеликим придихом. Це космічні звуки. Характерним виконавцем даного стилю є LTJ Bukem.

Друге — це басова лінія. Бас вельми сильно відрізняється від стандартного електронного. Тут ми можемо спостерігати сильний вплив даба або Реггі. Він не жорсткий і неагресивний.

Третім, вирішальним елементом, є ударні. Вони вищі і м\’якші. У них немає тієї грунтовності і тяжкості, яка зустрічається в стандартному джанглі.

Для всіх відгалужень джангла характерна ще одна межа — застосування \»роллів\» (різновид барабанного дробу), програних на дуже великій швидкості, причому ролли можуть бути не тільки барабанні, але і клепові (клеп — удар в долоні). В більшості випадків в Drum\’n\’bass (D\’N\’B) домінує один ритмічний малюнок. Якщо таких більше, то як правило, на передньому плані знаходиться саме джангловий синкопуючий.

У Drum\’n\’bass (D\’N\’B) дуже часто можна зустріти джазові гармонії. І ще один нюанс, часто в цьому стилі не використовуються електронні ударні.

онлайн

Категория: Мероприятия.