Стиль Jumpstyle

Просмотров: 198

Джампстайл (англ. Jumpstyle від англ. jump — стрибок) — це не тільки стиль музики, а й стиль танцю, що зародився в Бельгії в 1997 році. Він розповсюдився в Європі останніми роками, в основному в Нідерландах, Бельгії, а також на півночі Німеччини і Франції.

Джампстайл (англ. Jumpstyle від англ. jump — стрибок) — це не тільки стиль музики, а й стиль танцю, що зародився в Бельгії в 1997 році. Він розповсюдився в Європі останніми роками, в основному в Нідерландах, Бельгії, а також на півночі Німеччини і Франції. Танці проходять під енергійну електронну музику, кожен танцюрист на свій лад в ритм музики здійснює рухи, схожі на стрибки, за що стиль і отримав свою назву. Якщо танцюристів декілька, вони не повинні торкатися партнера. Вітаються несинхронні дії різними танцюристами.

Джампстайл підхопили відвідувачі голландських і бельгійських клубів, слухачі важкої електронної музики. Це виглядало дуже здорово, люди танцювали, знімали свої кліпи, швидко з\’явилися перші популярні танцюристи, такі як Patrick Jumpen. Поступово танець Jumpstyle розповсюдився по всій Європі, в кожному куточку Європи з\’явилися класні танцюристи, такі як голландець Jumpingjob, поляк Mroziu, німець Sonny Jumpen, які своїми зусиллями піднімали джампстайл в своїй країні на новий рівень. Практично в кожній країні Європи є сайти, присвячені цьому танцю. Саме на них знайомляться і спілкуються любителі цього танцю.

У Україні Jumpstyle з\’явився в приблизно в 2006 році із створенням перших груп в соціальних мережах або певних сайтах. До цих пір йдуть спори хто ж був першим нашим танцюристом джампстайлером.

Відомі музиканти:

Scooter (тільки альбом 2007 року Jumping All Over the World)

Blutonium Boy

Italobrothers (пісня Stamp on the ground)

 

Сучасний Джампстайл. Джампстайл є підрозділом Hard Dance, в який також входять Shuffle і Hardstep. Танцюють джампстайл зазвичай під стилі музики Hardstyle або Jumpstyle, оскільки саме ці музичні стилі найбільш підходять до танцю по BPM (швидкості музики) і до самої мелодики композицій. Найперші джампстайлери танцювали Oldschool, велика кількість базових рухів і декілька простих трюків. Але це виглядало трохи одноманітно, тому танець продовжував розвиватися. В результаті з\’явилися інші стилі, такі як Freestyle, Starstyle і Tekstyle. Джампери придумували нові рухи, трюки, зв\’язки в своїх танцях. Хтось танцює, хтось просто весело проводить час, але головне, що вся ця тусовка зацікавлена в одному — просуванні Jumpstyle’а! Танцюристи почали влаштовувати свої зустрічі — зустрічі джампстайлеров в самих різних куточках Європи. І саме завдяки цим зустрічам танець живе і розвивається.

Підтипи:

Oldschooljump Freestyle, Realhardjump, Sidejump, Tekstyle, Starstyle,  Duojump, Triojump, Groupjump


Категория: Мероприятия.