Стиль Acid House

Просмотров: 208

Коли британська молодь вперше зустрілася з терміном \»Acid House\», він був неправильно витлумачений. У Чикаго приставка \»Acid House\» пішла від сленгового вислову \»Acid House burn\» (що означає здерти у кого-небудь ідею, а в музичному плані — просто сумплувати її). Проте в Британії вирішили, що Acid House натякає на відому речовину LSD 25, а також деякі інші синтетичні наркотики.

Коли британська молодь вперше зустрілася з терміном \»Acid House\», він був неправильно витлумачений. У Чикаго приставка \»Acid House\» пішла від сленгового вислову \»Acid House burn\» (що означає здерти у кого-небудь ідею, а в музичному плані — просто сумплувати її). Проте в Британії вирішили, що Acid House натякає на відому речовину LSD 25, а також деякі інші синтетичні наркотики. І таким чином, самі того не розуміючи, вони ввели музику в стилі Acid House в екстатичний рейвову революцію початку дев\’яностих.

Чималу роль у популяризації стилю зіграла Ібіца — вже в середині 80-х DJ Alfredo трощив Amnesia пекельною сумішшю з Rock, pop, Disco і House. А завдяки Paul Oakenfold і Danny Rampling до кінця 87-го Ібіца вже досить помітно впливала на формування світових тенденцій. Природно, пріоритет у цьому випадку відводився комерційній House-музиці.

І тут сталося щось, в корені змінила уявлення обивателів про нову культуру: паростки Acid House, завезені зі Штатів, впевнено зійшли і завдяки таким продюсерам, як Bang The Party, Jullan Jonah, Baby Ford, A Guy Called Gerald і Richie Rich.

 

Друге чиказької покоління експериментувало з більш психоделічним звуком дещо прискореного синтезатора Roland TB303. Цей інструмент є культовим, саме йому Acid House зобов\’язаний своїм незвичайно теплим, \»фанковим\» звучанням. Acid House — це поп-музика майбутнього, швидка, по-справжньому різка і радісна. Відрізняється від інших хаусів більш високим темпом і відсутністю вокалу. Ймовірно \»Acid House гімном\» є кислотні треки від Phuture. У самому кінці вісімдесятих цей стиль іде в глибокий андеграунд, щоб створити нові стилі — діп Acid House, усипляючий свідомість транс і габбу — дуже-дуже швидку похідну хардкора (за 200 ударів на хвилину).

 

 


Категория: Мероприятия.