Стиль Acid transe

Просмотров: 231

Acid transe – це стиль транс музики, який виник в кінці 80-х початку 90-х з упором на використання кислотних звуків. Товарний знак \»кислотних звуків\» походить від інструменту Roland TB-303.

Acid transe – це стиль транс музики, який виник в кінці 80-х початку 90-х з упором на використання кислотних звуків. Товарний знак \»кислотних звуків\» походить від інструменту Roland TB-303. Зміни тональностей в реальному часі спочатку не робилося на інструменті спеціально. Acid transe найбільш поширений в Бельгії.

Acid trance можна вважати нащадком acid house, адже сам стиль трансу в той час ще не був винайдений (мова йде про часи acid house).

Перші збірники компіляцій Trancemaster включали в себе кілька треків в стилі Acid trance, досить схожі на класичний транс. Різниця полягала в тому, що треки Acid trance більше фокусувалися на зміні тональностей інструментом Roland TB-303, а в класичному трансі використовувалися більш м’які звуки. Варто зазначити, що різниця між цими двома стиля досить нестійка, адже виникли вони практично одночасно.

Acid trance досить часто плутають з psychedelic, classical, і Goa трансом. Досить незвично бачити виконавців Acid trance на обкладинках збірників з Гоа-трансу. Варто зазначити, що ці виконавці ніколи себе не відносили до Гоа або психоделік-трансу. Всьому виною лейбли, на яких вони видаються, які пишуть їх разом з іншими виконавцями різних підвидів трансу.

Категория: Мероприятия.