Стиль Disco house

Просмотров: 248

Disco House запозичується від класики 70-их Disco і Funka. Disco House підпадає під великий вплив від сучасної атмосфери в музиці, зазвичай з сильними петлями, заводними мелодіями і зручними дружніми стосунками.

Disco House запозичується від класики 70-их Disco і Funka. Disco House підпадає під великий вплив від сучасної атмосфери в музиці, зазвичай з сильними петлями, заводними мелодіями і зручними дружніми стосунками. В Англії, цей стиль музики називається Tesko — це гібрид Disco і Techno. Наочний приклад цього проект X-Press-2, їх звук називають сумішшю Disco і Rave — Rave Music. Ознаки: Tesko використовує стиль Disco, House ритми і Techno здійснення. Від 120 до 130 BPM.

Не можна сказати, що цей стиль мав на якомусь етапі свого існування глобальну популярність у світі. Але регулярно багато треки виконані в стилі disco-house набували світову популярність і займали перші рядки хіт-парадів по всьому світу (і не тільки dance чарти).

Можливо це і спірно, але хіт групи Black Box \»Ride on time\» відноситься саме до стилю диско-хаус. Іншими прикладами комерційного успіху релізів у стилі диско-хаус є такі речі як, ремікс Phats & Small групи Earth, Wind & Fire на композицію \»September\», ті ж Phats & Small з треками \»Feel good\» (використані семпли від BT Express) \» Turn around \»або приміром ремікси Funkstar De Luxe на Боба Марлі.

Піка популярності диско-хаус досяг у 2000 році, коли буквально всі європейські хіт-паради окупували два хіта Spiller \»Groovejet\» і Modjo \»Lady\».
У 2001 диско-хаус, як і раніше не здає свої позиції: ті ж Modjo — \»Chillin\», Alcazar — \»Crying at the Discoteque\».

Інші виконавці, що не мали раніше відношення до стилю диско-хаус, також кинулися записувати свої пісні в цьому стилі, наприклад: Том Джонс — «Sex Bomb», Pet Shop Boys — \»New York city boy\» (один з реміксів на цю пісню робив сам дідусь хауса Девід Моралес).

У той же 2001 Jamiroquai випускає чудовий альбом «Funk Odyssey» і диско-хаусний сигнл Little L (туди ж входить ремікс від диско-хаус авторитету Bob Sinclair).

Після 2001 року популярність стилю дещо впала, але до сих пір з’являється багато імен, які виконують музику в цьому стилі — такі як Moony, Софі-Еліс Бекстор, Tim Deluxe, що випустив прекрасний альбом «The Little Gringer Club Kid», Mousse T. (Колись грав speed garage), не в\’яне і Robbie Rivera c Funkstar De Luxe

І т.д. і т.п.


Категория: Мероприятия.