Стиль minimal, minimal techno

Просмотров: 175

Мінімал — це музика, в якій мало що намішане. Вона складається з невеликого числа компонентів, серед яких можна помітити звукові порожнечі. Але ці компоненти повільно але вірно змінюються, трансформуються в щось зовсім інше, ніж те, що було на початку.

Коли House та Techno вперше з\’явилися в світовій музичній тусовці в середині 80-х років, запис альбомів був зведений до мінімуму. У міру подальшого розвитку мистецтва семплування та програмування, музика ставала більш багатошаровою з професійним звуком — для декого це стало рухом вперед, для інших — непотрібним поєднанням стилів. У відповідь на зростаюче за обсягом музичне виробництва лідери Minimalist Techno відмовилися практично від всього за винятком виділених барабанних програм і синтезаторних або секвенсорних партій. Такі детройтські музиканти, як Jeff Mills і Plastikman, очолили напрям, а пізніше додалися Surgeon, Oliver Ho і Stewart Walker.

Мінімалізм — це мінімалістичне Techno. Що таке мінімалізм? Це вираження максимуму за допомогою мінімуму. Іншими словами, мінімальними засобами — максимально можливий результат.

 

Мінімал — це музика, в якій мало що намішане. Вона складається з невеликого числа компонентів, серед яких можна помітити звукові порожнечі. Але ці компоненти повільно але вірно змінюються, трансформуються в щось зовсім інше, ніж те, що було на початку. Мінімал може бути дуже близький до ембієнту, а може навпаки, до нойзу.

З Minimal Techno назвемо кілька значущих імен. Одним з найбільш відомих сподвижників на цьому терені є канадець Річі Хотин, більш відомий під псевдонімом Plastikman. Ще досить відомий в цій сфері німець Роланд Каспер (Roland Casper), а також німецький проект \»Oval\».

На терені електронного мінімалізму великими авторитетами є колишній барабанщик \»Napalm Death\» Мік Харріс (проект \»LULL\») і фінський музикант Vladislav Delay. Ще можемо згадати незлим тихим словом творчість німецького музиканта Томаса Фельмана (один з учасників The ORB).

Мінімалізм — дуже цікава музика, біда тільки в тому, що диски з альбомами таких музикантів просто так дістати неможливо (треба добряче пошукати). Проблема ще в тому, що електронні музиканти беруть участь у дуже багатьох проектах і видають свою музику на безлічі маленьких лейблів під безліччю різних імен. Найвідоміші лейбли, що випускають таку музику — це \»Mille Plateaux\», \»Basic Channel\», \»Science\», \»Staalplaat\».


 

Категория: Мероприятия.