Стиль 2Step Garage

Просмотров: 270

Цей стиль був створений на базі прискорених елементів солодкозвучного Garage Techno плюс різкі вокальні партії, постійні повтори і скретч у сполученні із судорожними ритмами Drum\’n\’Bass. 2Step Garage увірвався на клубні сцени Лондона в 1996 р., миттєво завоювавши статус гарного способу розслабитися у вихідні, витісняючи напрямок Jungle / Drum \’n\’Bass, як „перчений” танцювальний стиль кінця 90-х.

Цей стиль був створений на базі прискорених елементів солодкозвучного Garage Techno плюс різкі вокальні партії, постійні повтори і скретч у сполученні із судорожними ритмами Drum\’n\’Bass. 2Step Garage увірвався на клубні сцени Лондона в 1996 р., миттєво завоювавши статус гарного способу розслабитися у вихідні, витісняючи напрямок Jungle / Drum \’n\’Bass, як „перчений” танцювальний стиль кінця 90-х. У різні етапи свого розвитку цей стиль був відомий як Speed Garage, underground Garage і 2Step Garage. Стиль потрапив під вплив американських музикантів, таких як Todd Edwards, Armand Van Helden і Romanthony.

Стиль розвивався за допомогою таких команд, як Tuff Jam, Dream Team і RIP, — вони записували вагомі клубні хіти, деякі з яких потім перейшли в поп-чарти. До 1998 стиль, який раніше був відомий як Speed Garage, трансформувався в нову подію на музичній сцені. Тепер він відрізнявся схильністю до солодкоголосих попсових звуків R&B і активно використовував Breakbeats. Серед безлічі відмінних музикантів (новачки MJ Cole, Zed Bias, Wookie і Sunship, а також Tuff Jam, Dream Team і Artful Dodger) і великих компанії звукозапису (Locked On, Nice \’N\’ Ripe, Quench, Grand Theft Audio, Naughty), — стиль виявився на диво стійким до нових віянь у професійному Dance. Навіть у той час такі хіти, як \»Destiny\» (Dem 2) і \»Movin \’Too Fast\» (Artful Dodger) займали верхні рядки в хіт-парадах, а збірники продавалися великими накладами, десятки піратських радіостанцій продовжували розвивати різку і важку концепцію стилю

Категория: Мероприятия.