DMC NightAngel

Просмотров: 8 307

DMC NightAngelDMC NightAngel — молодий, талановитий, переспективний резидент НК Східна брама.

DMC NightAngelDMC NightAngel розпочав свою кар’єру ще в 1999 році, коли почав працювати DJ в диско-барі „Оазис” (м. Острог). Два роки роботи в доволі таки нелегкій обстановці (охорони нема, проблемні відвідувачі, підкефірені барменши тощо) дали йому цінний досвід в роботі з людьми. В 2001 році знайомиться з DJ Alex, після чого разом з ним отримує цінні настанови від Віктора Ніщенко.

 

В 2003 році переходить працювати в диско-бар „Марсель” (Острог). Три роки роботи в закладі додають йому багато досвіду як в роботі з танцполом, так і в навиках роботи. Вадік вчиться працювати з мікрофоном, проводить конкурси, регулярно поновлює музичний формат. Під час роботи в диско-барі „Марсель” NightAngel знайомиться і з кількома колегами з м. Рівне, їздить до них в гості на обмін досвідом. Але диско-бар закривається, і  кілька років NightAngel не працював на дискотеках.

 

На початку 2010 року кар’єра NightAngel знову починає набирати обороти в якості MC. NightAngel працює на мікрофоні в кількох клубах регіону, дає інтерв’ю в програмі „Божевільне безсоння”. Влітку починає роботу резидентом НК „Східна брама”, де окрім роботи МС стає за деки „Pioner”! Згодом Вадіка запрошують прийняти участь в проекті „Хто DJ?” (НК Східна брама).

На даний момент DMC NightAngel регулярно їздить з резидентами проекту „Божевільне безсоння” (Радіо ТРЕК) та \»Все включено\» і працює резидентом в НК „Східна брама”.

 

Улюблені стилі – House, Electro House, Vocal House, Funky House

Категория: Мероприятия.