Клуб Ministry Of Sound

Просмотров: 225

Ministry Of Sound (Лондон)

 

Стиль: Техно,Електро,Хаус.
Вік: 3 18-ти років.
Адреса: 103, Gaunt Street, SE1
Ціна: 10 – 25 фунтів.

Ministry Of Sound (Лондон)

Стиль: Техно,Електро,Хаус.
Вік: 3 18-ти років.
Адреса: 103, Gaunt Street, SE1
Ціна: 10 – 25 фунтів.

Фейс контроль: Абсолютно ніякого.

Цей клуб на у всіх на вустах, але …Людей у клубі, як в автобусі у годину пік. Жодного фейс-контролю. До барной стійки не проберешся! І взагалі, щоб туди потрапити, потрібно простояти 2 години під дощем в черзі, що починається, напевно, від Біг Бена…

За останніх 12 років Ministry Of Sound виріс з елітного лондонського клубу до звання лідера світового музично-розважального руху з офісами в Лондоні, Берліні, Сіднеї і Стокгольмі. M.O.S — безперечний світовий лідер клубної індустрії,був першим, хто організував світове клубне турне.
У 1996 році логотип Ministry Of Sound проектувався на Букінгемський палац. Популярним жартом того часу, був жарт про те, що логотип проіснував довше, аніж брак Діани і принца Чарльза.
Якість вечірок Ministry Of Sound вирізняється високими вимогами до звуку, світла і музики. Скрізь, де можливо Ministry Of Sound намагається відтворити всесвітньо відомий звук \»THE BOX\» — назву одного зі своїх танцполів. Цілодобові радіопередачі Ministry Of Sound транслюються більш, ніж 27-ма радіостанціями в 70-ти країнах по всьому світу. У базі даних MOS більше ніж 390 000 поштових адрес і більше 30 000 номерів мобільних телефонів.

Ціна коктейлю – 15 фунтів,пляшка води – 5 фунтів. А кухня,як така – там непотрібна.

Категория: Мероприятия.